Новини
Осінь вабить різноманіттям кольорів, яскравим сонечком та шарудінням опалого листя. Щорічна акція "Осіннє листя" як завжди пройшла весело, дружньо та затишно. Добрі справи зближують всю нашу шкільну родину, тож попрацювали на славу. А ще - поспілкувались в неформальній обстановці, помилувались прекрасним листям із столітніх дубів, поспостерігали за лебедями на ставку і, звичайно, пообкидались листям. Дякую всім за роботу!
Чудова осіння пора прекрасна нагода для цікавих занять з дітками серед природи. Дошкільнята не лише граються, а й вивчають зміни в природі, насолоджуються різноманіттям кольорових листочків, рахують каштани та створюють неймовірні композиції. Молодці!!!
До Всесвітнього дня ментального здоров'я серед учнів 7-8 класів проведено захід "Стежка ментального здоров'я". Учні разом з вчителями подискутували про те, що для них означає бути здоровим у різних його аспектах, переглянули різні відеоролики та виконали ряд психологічних вправ на заспокоєння, зняття стресу, подолання агресії.
Щиро дякуємо нашому випускнику Самойленко Максиму за чудовий та такий необхідний подарунок для наших малят з дошкільного підрозділу - сучасний телевізор з підключенням до Інтернету. Хай добрі справи повертаються до Вас сторицею.
Розпочався новий навчальний рік. Попри важку ситуацію в країні, попри тривоги та наперекір ворогу ми впевнено крокуємо країною знань. Адже освічені діти - це майбутній цвіт української нації, яку нікому не здолати. Наші діти за перший навчальний тиждень вже згуртувались та підготували чудові класні проєкти - "100 дитячих мрій", "100 щирих слів", "100 побажань Україні". Дійсно, сьогодні в нас одна мрія на всіх - ПЕРЕМОГА! Тож, ми докладатимемо максимум зусиль, щоб підтримати українських воїнів, щоб успіхи на освітянському фронті стали поштовхом до успіхів на воєнному. Все буде УКРАЇНА!
1 червня у всьому світі відзначають День захисту дітей. Цей день асоціюється з веселощами, морозивом, атракціонами і початком літніх шкільних канікул.У цьому навчальному році, правда, канікули ще не розпочалися, але цей день в школі пройшов насичено, цікаво та змістовно. Не зважаючи на прохолодну погоду, на обличчях учнів сяяли щирі усмішки. Дякуючи класним керівникам, які підібрали гарні конкурси, всі учні брали активну участь у конкурсно-розважальній програмі «Щасливі мелодії дитинства». Діти показували свої творчі та спортивні здібності у танцювальному флешмобі – «Хай же мир і дружба поєднає всіх, і дзвенить дитячий безтурботний сміх!» На завершення свята організовано пікнік та діти отримали солодощі від депутата обласної ради Пигулі Віктора, постійного спонсора Куцика Віталія та старости села Каніної Тетяни.
Учні закладу вшанували пам'ять Героїв Небесної сотні хвилиною мовчання, переглянули тематичний фільм «Ангели майдану. Десяток юних ангелів» Серед учнів 5-8 класів проведено конкурс віршів «Герої не вмирають…»
З метою популяризації української писемності та мови серед учнів закладу проведено: конкурс на кращу авторську поезію „Наша мова калинова” та на краще декламування віршів про мову; огляд тематичних виставок художньої, наукової та публіцистичної літератури про українську словесність: „Слова… У вас мудрість вічна і любов жива”, „Душа народу бринить у слові”; перегляд мультимедійних презентацій та відеороликів: „З витоків української писемності”, „Світлиця слова у безмежжі часу”, „Ну що б, здавалося, слова…”, „Розвиток української мови”, „Тернистий шлях української мови”. Висловлюємо подяку всім активним учасникам та вчителям Мензульській О.І., Репало Т.С.
Адміністрація закладу висловлює щиру подяку всім учням школи за привітання, побажання, ваші квіти та усмішки, гарні виступи та безпосередність. А вамшим наставникам Паламарчук К.М., Ясколд І.Е., Сльоті М.О., класним керівникам - за прекрасну організацію та затишну атмосферу дня!!! Будьте здорові, успішні та креативні!!!
21 вересня весь світ відзначає День миру, як день глобального припинення вогню та відмови від насильства. От і наша ранкова зустріч цього понеділка була спрямована на залучення уваги до того, як багато в нашому світі агресії і зла, безглуздих смертей і ненависті. Шкільне подвір'я замайоріло дитячими малюнками, підготовленими зазадалегідь. Учні передали свої побажання та малюнки нашим захисникам через батька першокласника Копайгородського Олександра Сергійовича, який незабаром поїде на службу.
Корисні посилання для учнів на період карантину
https://disted.edu.vn.ua -репозитарій навчальних ресурсів;
https://bbb.pmg17.vn.ua – платформа ЛІКТ для проведення вебінарів;
https://test.edu.vn.ua - система контролю знань (потрібна реєстрація учителя та учнів);
http://www.osvitaua.com/youpub/ - сайт видавництва, містить навчальні ресурси;
https://www.youtube.com/channel/UCMIVE71tHEUDkuw8tPxtzSQ «Цікава наука»;
https://phet.colorado.edu/uk/simulations/category/physics досліди з фізики;
https://naurok.com.ua/ для вчителів та учнів;
https://olymp.vn.ua/ для вчителів;
Традиційно з нагоди вшанування пам’яті Великого Українця у школі проведено Шевченківські дні. Невмирущій славі генія українського народу були присвячені тематичні години спілкування «Незабутній Тарас Шевченко» у 5-10 класах. Учні 7-10 класів (Репало Т.С., Мензульська О.І.) підготували усний літературний журнал «Тарасові шляхи», здійснили віртуальну екскурсію до музею Т. Шевченка у Каневі, поринувши у далеке минуле, коли митець зростав, боровся, мріяв…Учні початкової школи залюбки взяли участь у конкурсі читців поезій Т.Шевченка , а старшокласники (9-10 класи) виявили бажання сучасно, творчо представити Т. Шевченка молодшим школярам, створивши цікаві презентації «Шевченко крізь віки», «Уклін тобі, Кобзарю». Метою мультимедійних презентацій стала популяризація неординарної особистості Т. Шевченка серед школярів. Затамувавши подих, школярі переглянули кінострічку «Мій Шевченко». Учні знов поринули у світ думок палкого патріота, його почуттів, переживань, страждань. Минають роки, змінюються покоління, але слово Т. Шевченка – живе і вічне.
У п'ятницю 28 лютого до школи на гостини завітали учні 8 класу опорного закладу "Теплицька ЗШ І-ІІІ ступенів №2". Так як, учні працюють над проєктом "Архітектурні пам'ятки Тепличчини", їм цікаво було подивитись на будівлю нашої школи, яка є панським будинком часів графа Потоцького. Цікаву та змістовну екскурсію підготувала та провела для учнів вчителька історії Паламарчук Катерина Миколаївна. Не залишились осторонь і наші дітлахи, зокрема, восьмикласники та учні 2,3, 6,7 класів. Під керівництвом заступника Решетник Світлани Сергіївни вони підготували прекрасний виступ для гостей - співали пісні, декламували вірші, танцювали. На завершення гостин всі зібралися за столом, поласували смаколиками, запашним короваєм, подарованим гостями, поспілкувались та поділились враженнями. В цілому, у кожного з присутніх зустріч залишила позитивні та незабутні спогади, на мою думку. Дякую колегам за старанну підготовку та досконалу організацію заходу, а учням - за активну участь.
Хто кращий??? Хлопці чи дівчата? Це вирішували 27 лютого хлопчики з 9 класу та дівчатка з 10 класу, проходячи через непрості випробування, набираючи бали, щоб все ж дати відповідь на поставлене запитання. Підсумовуючи бали, кращими стали дівчатка. Але це ж тільки гра!!!
Дякуємо за цікаву, змістовну розважальну гру Ружило Н. А.
21 лютого – представники всіх націй і народностей відзначають Міжнародний день рідної мови – день підтримки мовного та культурного різноманіття та багатомовності. Учні нашої школи також долучились до проведення літературно-музичної композиції «Краща мова єднання – це українська», яка проведена за участі учнів 6-8 класів під керівництвом вчителів-мовників Репало Т.С. та Мензульської О.І. Про найдорожче та найбільше добро кожного народу йшлося на даному заході. Для наймолодших школярів проведено усний журнал «Квітни, мово солов’їна!», кожна сторінка якого була цікавою та повчальною. Наскрізною думкою проведених заходів була та, що не можна ходити по рідній землі, не чаруючись виплеканою народом у віках рідною мовою, бо в народу немає скарбу більшого, як його мова. Тому ми маємо любити і вивчати її, щоб духовно збагачуватися через неї, набиратися розуму і мудрості, і самим творити нею не знані ще досі духовні скарби.
20 лютого – особлива дата, День Героїв Небесної Сотні. В цей день у школі проведено відкритий виховний захід, присвячений пам’яті загиблих у ті трагічні дні 2014 року «Нескорені, чиї душі на небесах …». Метою заходу є вшанування пам'яті героїв Небесної сотні, героїзму українських захисників: і тих, які полягли, і тих, які сьогодні зі зброєю в руках захищають суверенітет України. Учні читали поезїї, співали патріотичні пісні, згадували ті страшні дні у відеосюжетах. А на завершення - "випустили" в небо (символічно), розвісивши на деревах, сотню білих голубів, як ангелів миру, чиї душі охороняють наш мир та спокій. Дирекція школи дякую заступнику Решетник Світлані та педагогу-організатору Сльоті Марії за організацію та проведення заходу.
Учні та вчителі нашої школи у 2019-2020 навчальному році започаткували проєкт «Сторінками історії школи». Кожний клас відшуковує інформацію про історію споруди нашої школи, про перших вчителів. Адже в якому б чарівному куточку земної кулі не жила людина, її завжди буде вабити той маленький клаптик Землі, де бере початок історія її життя. А нам, нашій шкільній сім'ї, дуже цікаво дізнатися «Історію Життя Школи». Тому учні запросили поділитися своїми спогадами, інформацією наших односельчан Камінського М.К., Семенюка О.І., Рилову К.Г. Виносимо щиру вдячність за незабутній вечір спогадів нашим землякам.
До Дня соборності України в школі проведено патріотичну арт-акцію "В день злуки - візьмемося за руки!" За розкладом пройшли тематичні виховні години: «Ми – українці» в початкових класах, «День Соборності України» з переглядом мультимедійних презентацій в 5-7 класах, «Україна-держава соборна, одна на всіх, як оберіг» в 8-10 класах. Класні керівники підійшли до цього креативно і творчо. Учні не були сторонніми спостерігачами, а взяли активну участь: вони створювали презентації, зачитували повідомлення для однокласників, створювали живий ланцюг, як символ Соборності України і виконували інтерактивні вправи для розуміння поняття «соборність». Дирекція школи висловлює подяку заступнику Решетник С.С. та педагогу-організатору Сльоті М.О. за організацію та змістовне проведення заходів.
Свято Миколая – це одне з найочікуваніших свят для дітей і дорослих. Учні з нетерпінням очікували приходу Святого Миколая.І ось він завітав до учнів школи на свято «Ходить світом Миколай». Всі учні підготували змістовні виступи. Гостей школи звеселяли гламурні чортенята - хлопчики 2-4 класів, симпатичні ангелята - дівчатка 3-4 класів та прекрасні зірочки 2 класу. А учні 5-10 класів радували гостей своїми музичними здібностями та неперевершеним перевтіленням та шармом. Щиро вдячні організатору свята - Решетник Світлані Сергіївні та класним керівникам за затишну атмосферу, яскраві позитивні емоції та безтурботний сміх. Учні 2-4 класів отримали солодкі подарунки від депутата Верховної ради України Кучера Миколи Івановича, а учні 5-10 класів - від сільської ради. Дякуємо нашим меценатам!
Свято Андрія – одне з проявів української національності і самобутності. За народним звичаєм у цей день молодь гуляє й веселиться. Тож й учні 8 класу спільно зі своїм класним керівником Людмилою Трохимчук організували незабутні, сучасні вечорниці. На святі звучали українські пісні та забави. Дівчата ворожили: перекидували чоботи, пускали ложки на воду. Веселі та жартівливі восьмикласники всіх звеселили своїми запальними танцями та гуморесками. А ще пригощали всіх смачною калитою та варениками. Таким чином
учні школи пам’ятають й шанують свою історію, культуру і традиції, які не канули в забуття, а продовжують передаватися з покоління в покоління.